Targi Rowerowe

Co warto wiedzieć przed zakupem roweru i części rowerowych?

Porady

Dokąd się wybrać na wycieczkę rowerową?

Dokąd się wybrać na wycieczkę rowerową?

Od kilku lat obserwuje się bardzo pozytywny trend. Każdego roku pojawiają się nowe atrakcje i sposoby na spędzenie wolnego czasu. Polacy ochoczo przyjęli najlepsze wzorce zachodniego modelu życia w kwestii aktywnego wypoczynku. Narciarstwo czy jazda na rowerze (www.dobrerowery.pl/rowery) są bardzo popularnymi formami rozrywki dla całej rodziny. Żegnaj kanapo i telewizorze!

Atrakcje w południowej Polsce
Wszystkich cyklistów, spragnionych atrakcji i lubiących górskie wyzwania oraz widoki, z pewnością zainteresują szlaki rowerowe w okolicach Bielska – Białej. Kompleks „Enduro Trails – Bielsko-Biała” oferuje sieć atrakcyjnych singletracków. Wszyscy kochający rowery polubią jednokierunkowe trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności. Turyści mają do wyboru trasy łatwe, ale również wymagające wyższych umiejętności technicznych. Niektóre pozwalają na swobodną jazdę, inne znowu są bardzo kręte, dla spragnionych zawirowań i ostrych przechyłów.

Trasy są położone w obrębie malowniczej i pięknej Koziej Góry, a wszystko znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Dojazd pod kompleks nie zajmuje więcej niż 10 minut z centrum. Szczegółowe opisy tras znajdują się w Internecie oraz na tablicach informacyjnych umieszczanych w punktach startowych.
Jeżeli mamy ochotę na lekkie szaleństwo, ale obawiamy się czy nasz wysłużony rower sobie poradzi albo mamy problem z transportem sprzętu w okolice Bielska – Białej to warto wiedzieć, że w obrębie kompleksu funkcjonują wypożyczalnie sprzętu, gdzie bez kłopotu wyposażymy się w rowery stworzone do zabawy na świetnie przygotowanych trasach. Jeżeli wolimy tradycyjne wyprawy, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykorzystali nasze rowery na wielu innych ogólnodostępnych szlakach.

Udostępnij

O autorze