Targi Rowerowe

Co warto wiedzieć przed zakupem roweru i części rowerowych?

Odzież i akcesoria

Kask bontrager solstice – dlaczego warto zainwestować w wysoką jakość?

Kask bontrager solstice – dlaczego warto zainwestować w wysoką jakość?

Choć kaski rowerowe nie są jeszcze wymagane przez nasze prawo, każdy świadomy rowerzysta wie, że ten element wyposażenia stanowi fundament, dzięki któremu możemy czuć się bezpiecznie podczas naszej wycieczki. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie, warto zwrócić uwagę na sprzęt najwyższej klasy. Dlaczego kaski Bontrager Solstice to sprzęt warty każdej złotówki?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Decydując się na zakup kasku, warto zwrócić uwagę na specyfikację techniczną związaną z bezpieczeństwem. To właśnie ona w kaskach Bontrager Solstice przekonuje nas do podjęcia tej słusznej decyzji, kaski te dostępne są w szerokiej ofercie na DobreRowery.pl. Kaski wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które chronią nas na wypadek potencjalnego wypadku. Każda wyprawa kolarska z tym kaskiem okaże się doskonałą przygodą, w której nie będziemy musieli martwić się o zdrowie nasze i naszej rodziny. Na plus warto zaliczyć gwarancję wymiany, do której jesteśmy upoważnieni w pierwszym roku, gdy sprzęt zostanie zniszczony wskutek wypadku.

Wygodna forma regulacji kasku

Kask Bontrager Solstice wyposażony jest w wygodne i praktyczne funkcje regulacji. Przede wszystkim system dopasowania Headmaster, który zapewnia nam łatwą regulację obwodu i wysokości zaledwie jedną ręką. Dodatkowe sprzączki pasków LockDown ułatwiają regulację i nie przeszkadzają nawet podczas intensywnego rajdu rowerowego.

Komfort jazdy dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom wentylacyjnym

Kask został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie. Dlatego też uwagę zwracają duże otwory wentylacyjne, które gwarantują świetny przepływ powietrza, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie nawet po kilku godzinach męczącej wyprawy rowerowej. Wnętrze kasku zostało wyposażone w miękki i wygodny materiał, który jest łatwy w czyszczeniu. To wszystko sprawia, że nawet najdłuższe wyprawy rowerowe w kasku nie będą dla nas utrapieniem. 

Udostępnij

O autorze