Targi Rowerowe

Co warto wiedzieć przed zakupem roweru i części rowerowych?

Namioty

Namiot na każdą okazję

Ludzie myślący o zakupie namiotu mogą przekonać się, że na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się od siebie budową, ceną i przeznaczeniem. Niedoświadczony klient może zgubić się w gąszczu setek ofert. Tymczasem kupno namiotu jest sprawą bardzo ważną i warto się nad nią dokładnie zastanowić.

Namioty turystyczne

Namiotu tego rodzaju przeznaczone są przede wszystkim dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Znaleźć można wśród nich namioty kempingowe, trekkingowe czy całoroczne. O ile na krótkie wypady z rodziną namiot kempingowy będzie optymalnym i w zupełności wystarczającym wyborem, o tyle większe i bardziej ekstremalne wyprawy wymagają o wiele bardziej zaawansowanego sprzętu. Namioty turystyczne całoroczne zapewniają doskonałą wodoodporność oraz ochronę przed niskimi temperaturami. Dzięki temu sprawdzą się podczas noclegu w trudnych warunkach.

Namioty na różne okazje

Wybierając namioty turystyczne w KajaSport, trzeba wziąć pod uwagę warunki, w jakich będą używane. Jeśli chodzi tylko o okazyjne noclegi na działce, z powodzeniem możne zdecydować się na tani, prosty model namiotu bez tropiku. Jeśli chodzi o dłuższe wycieczki, należy postawić na namiot wodoodporny, nad którym rozpościera się ochronny tropik.

Dla większych rodzin doskonałym wyborem będą namioty z przedsionkiem. Może pełnić on rolę miejsca, w którym składowane będą zapasy, tak by nie zagracać komór sypialnych.

Na szczęście na rynku dostępnych jest tak wiele namiotów turystycznych, że każdy klient bez problemu znajdzie model dla siebie odpowiedni.

Udostępnij

O autorze