Targi Rowerowe

Co warto wiedzieć przed zakupem roweru i części rowerowych?

Odzież i akcesoria

Dresy adidas damskie na rower i ich zakup

Chcąc postawić na luz w codziennych stylizacjach, warto zdecydować się na wygodny i oryginalny dres damski, na przykład marki Adidas. Mimo że ten rodzaj garderoby kojarzy się wyłącznie z uprawianiem sportu lub odwiedzaniem siłowni, coraz częściej można spotkać go na ulicach w formie ubioru na co dzień. W czasach ciągłego pościgu za wypełnianiem mnóstwa obowiązków nie ma nic dziwnego w tym, że coraz więcej kobiet decyduje się na włączenie wygodnego dresu do swojej garderoby.

Dresy Adidas damskie i ich minimalistyczny styl

Dresy damskie Adidas nawiązują do prostego stylu tenisowego rodem z lat siedemdziesiątych. Styl ten stał się podstawą dla dzisiejszego rozumienia stylu sportowego o minimalistycznym kroju. Ten rodzaj spodni i bluz kierowany jest do kobiet, które cenią sobie klasyczne rozwiązania w modzie i lubią elegancki design. Spodnie takie posiadają trzy kontrastowe paski wzdłuż nogawek, a także małe logo w okolicach biodra.

Przede wszystkim wygoda

Wybierając krój spodni dresowych, warto również wziąć pod uwagę to, jak leżą na danej sylwetce. Dobrze sięgać po modele, które nie są zbyt dopasowane i nie opinają zanadto naszego ciała, ale równocześnie nie są zbyt luźne, by nie przeszkadzały nam podczas ćwiczeń czy też noszenia ich na co dzień. To samo dotyczy rękawów bluzy sportowej. Warto więc zwracać uwagę na każdy szczegół sportowej garderoby, taki jak: ściągacze na mankietach czy też w talii, ilość suwaków czy też usytuowanie kieszeni.

Udostępnij

O autorze