Targi Rowerowe

Co warto wiedzieć przed zakupem roweru i części rowerowych?

Odzież i akcesoria

Komfortowe i bezszwowe koszulki termoaktywne

Komfortowe i bezszwowe koszulki termoaktywne

Odzież termoaktywna posiada specjalne właściwości, które pozwalają na to, by podczas treningu skuteczne odprowadzać wszelką wilgoć i pot. Na rynku dostępnych jest kilka jej wariantów.

Ubrania termoaktywne

Są one wykonywane z elastycznych materiałów, co sprawia, że idealnie dopasowują się do sylwetki i są doskonałe do uprawiania różnych dziedzin sportu. Co ważne, bielizna termoaktywna nie powoduje żadnych otarć ani podrażnień skóry, bo wykonuje się ją przy pomocy technologii bezszwowej. Taka bielizna nadaje się do trenowania w dosłownie każdą pogodę, bo jest dostępna w kilku wersjach: lekkiej, średniej i grubej. Podczas ciepłych dni lekka bielizna i odzież termoaktywne będą skutecznie odprowadzać pot, natomiast kiedy będzie zimno pomogą w zachowaniu ciepła.

Koszulki termoaktywne

Stanowią one świetną bazę stroju każdej aktywnej osoby, szczególnie w czasie jej treningów na świeżym powietrzu. Można je zakładać np. pod cieplejsze ubrania (typu bluzy) i pełnią one wtedy funkcję izolacyjną – to znaczy zapobiegają utracie ciepła podczas wysiłku fizycznego. Takie koszulki odprowadzają wilgoć, która zazwyczaj sprawia, że ciepło ucieka z ludzkiego organizmu szybciej niż powinno. Elastyczny materiał koszulek termoaktywnych sprawia, że bardzo dobrze dopasowują się one do ciała, dają poczucie komfortu i zapewniają pełen zakres ruchów, nawet w czasie intensywnych treningów. Tego typu odzież jest również bardzo wytrzymała.

Udostępnij

O autorze